13

W piątkowy wieczór, 13 września 2013r. poznański klub Blue Note, jak co roku stał się sceną dla kolejnego koncertu z cyklu Dental Jazz Story, który od dwóch lat uwiecznia galę rozdania tytułów Dentysty Roku. W tym roku do naszej jazzowej historii dopisała się wielka gwiazda polskiej sceny muzycznej - zespół Raz Dwa Trzy. Zainteresowanie koncertem przeszło najśmielsze oczekiwania. Bilety rozeszły się w oszałamiającym tempie.

Muzyka zespołu Raz Dwa Trzy przenosi słuchacza w niemal metafizyczny wymiar, jest zachwycająco piękna i melancholijna, łączy w sobie różne brzmienia, elementy bluesa, jazzu, folku i rocka. Zespół od ponad dwudziestu lat działa na polskim rynku muzycznym, a kolejne płyty spotykają się z gorącym przyjęciem publiczności. Jak pokazał nasz koncert zespół posiada oddanych fanów również wśród stomatologów. Rozgrzana publiczność śpiewała razem z Adamem Nowakiem nie rzadko zastępując go w części piosenek. Zespół - nie tylko z uwagi na nazwę - bisował trzy razy. Publiczność swoimi okrzykami i owacjami na stojącą po prostu nie chciała wypuścić muzyków ze sceny.

Zespół PortalDenstycztyczny.pl co roku dokłada starań aby koncert z cyklu Dental Jazz Story zapadł w pamięć odwiedzających nas miłośników dobrej muzyki i dostarczył niezapomnianych przeczyć. Tegoroczny występ zespołu Raz Dwa Trzy z pewnością długo pozostanie w pamięci nie tylko laureatów tytułów Dentysta Roku 2013 ale i wszystkich obecnych na koncercie.